O nás

Kategorie
 
 
 
 
 

O nás

„MOE!“ - nějak podobně zní slovo „moje“, když jej dítě začíná poprvé vyslovovat. Jednoduchost a slovní hříčka v jednom, to byl hlavní důvod, proč jsme takto naši značku nazvali.

Znak Ø ve středu loga vyjadřuje náš obdiv severského stylu, v němž dominuje jednoduchost, čistota, funkčnost a přírodní motivy.

Značka MØE vytváří originální věci pro děti vyráběné na Slovensku a v Čechách, charakteristické neutrálními barvami a přírodními materiály. Při jejich navrhovaní dbáme na přirozenost, praktičnost a především kvalitní zpracování.

V naší nabídce najdete originální dětské legíny, podkolenky a ponožky, ale také botičky šité z certifikované přírodně barvené kůže.

A kdo za značkou MØE stojí? Jana a Eva, dvě dlouholeté kamarádky a mámy tří malých dětí. Spojuje nás podobný vkus, životní hodnoty a touha vytvářet něco nového, pěkného a kvalitního. MØE je zhmotnění naší dlouholeté představy o vlastní značce a originální tvorbě.

Proces tvorby nás naplňuje od začátku do konce. Od první kresby na papír, přes výběr a ovonění kůže, volbu a ladění barev, testování prototypů až po nervozitu při uvedení nových produktů a odeslání balíčku zákazníkovi.

MØE je naším zrcadlem, odráží naše představy, pocity a chuť přinést vždy něco nového, co na slovenském trhu chybí.

Jana a Eva
 

Napsali o nás: 

MIAU 
STARTITUP 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze