Kategorie
 
 
 
 
 

Milí zákazníci, v rámci preventívnych opatrení týkajúcich sa Koronavírusu, sme sa rozhodli odosielať objednávky v obmedzenom režime.

Baličky budeme odosielať iba vrámci Slovenska raz do týždňa cez DPD kuriéra za zvýhodnenú cenu 3,50€ / 4,50€ na dobierku.

Pri dobierke bude z bezpečnostných dôvodov možná iba platba kartou.

Ďakujeme za pochopenie a Vašu priazeň.

 
 

Dětské vlněné rukavice Hnědý velbloud

Kód:NS19-2
:
Dostupnost
Toto zboží není v současné době k dispozici.
Dostupnost: Skladem
NOOS Rukavice: 1–3 r.: 572 Kč

Měkoučké rukavičky zahřejí ručičky. Dvouvrstvé, teploučké a unisex, vyrobené z mongolské velbloudí vlny nejvyšší kvality.

Vlněná vlákna absorbují a odvádí vlhkost a zahřejí studené dětské ručky v chladném počasí. Vlákna vlny zároveň umožňují pokožce dýchat a rychle schnou.

Na rozdíl od bavlněných či syntetických materiálů, přírodní velbloudí vlna zabezpečí pocit tepla a pohodlí na dlouhou dobu i při velmi nepříznivému počasí.

Má antibakteriální a hypoalergenní vlastnosti a je voděodolná. Uchovává si pružnost a je několikrát pevnější než bavlna.

Vlna je obnovitelný a ekologický materiál a na její zpracování je spořebováno mnohem menší množství energie než na výrobu umělých vláken. Je snadno recyklovatelná a biologicky odbouratelná.

Péče: Nevyžaduje náročnou údržbu, může se prát v pračce na 30 °C, program vlna, při pomalém odsřeďování a bez sušení. Nežehlí se.

Složení: 97 % přírodní velbloudí vlny a 3 % spandex.

Upozornění: barevný odstín sa může kvůli přírodnímu materiálu mírně líšit od zobrazeného.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze