Kategorie
 
 
 
 
 

Milí zákazníci, v rámci preventívnych opatrení týkajúcich sa Koronavírusu, sme sa rozhodli odosielať objednávky v obmedzenom režime.

Baličky budeme odosielať iba vrámci Slovenska raz do týždňa cez DPD kuriéra za zvýhodnenú cenu 3,50€ / 4,50€ na dobierku.

Pri dobierke bude z bezpečnostných dôvodov možná iba platba kartou.

Ďakujeme za pochopenie a Vašu priazeň.

 
 

Dětské legíny z kašmíru a merino vlny

Kód:74VL2
:
Dostupnost
Na skladě (Legíny: 68–74 (6–9m)): 10
Dostupnost: Skladem
Legíny: 68–74 (6–9m): 1.430 Kč

Jednovrstvé hnědé legíny z velmi příjemného materiálu, vhodného i pro tu nejjemnější citlivou dětskou pokožku. Složení kašmírové a extra jemné merino vlny je exkluzívním spojením dvou unikátních jemných přízí.

Vroubkovaná struktura vytváří vzor klasických oblíbených dětských kamaší, příjemných na dotyk a jednoduchých na údržbu i oblékání.

Vlněné příze mají OEKO-TEX certifikát a vyhovují požadavkům nejvyšší kvality. OEKO-TEX certifikát označuje materiály splňující mezinárodní kritéria pro zdravotní nezávadnost a kvalitu. Výrobky s tímto označením neobsahují žádné škodlivé a nebezpečné látky.

Složení: 70% extra jemná merino vlna a 30 % kašmírová vlna

Péče a údržba: Doporučujeme jemné ruční praní při teplotě do 30 stupňů Celsia a sušení na rovném povrchu, natažené a upravené do požadovaného tvaru, aby se nevytahaly. Legíny nesmí být sušeny v sušičce.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze